Chalani z Handlovej u späť. Ale nemyslíme Moju Reč, hey? Hovoríme o chalanoch zo skupiny Lookatcrew, ktorej členmi sú Michelangelo, Salieri a Seeme. Práve prvý menovaný vydal jeho klip ku skladbe Myslím na zisk, ku ktorej nám pár slov povedal.

„Myslel som na vás každodenne, rovnako ako myslím na zisk. Every day. To ale nie je dôvod ,prečo sme sa vrátili. V podstate sme nikdy neodišli, len nám prišli do života zásadné zmeny, ktoré nás odstavilli, no myslím, že na tak veľké zmeny je aj rok málo. No my sme to v sebe potlačili a vrátili sme sa a myslím si, že tento rozbehnutý vlak už nezastavíme. Do konca roka prídu ešte dva projekty, čekuj môj profil na IG, nech vieš o všetkom. Ďakujem v mene Saliho, celej Lookatcrew za to, že sme naďalej spolu a viem ,že to posunieme ešte ďaleko. YEZRRRRR?!“

Nový videoklip môžeš sledovať nižšie. Postaral sa oň Mark Kontrast.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.

Categories: News

Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *