Extrémne úspešný rok 2021, v roku 2022 tomu nebude určite inak. Yzomandias je ako uleteney z reťaze, čo dokazuje každou ďalšou nahratou skladbou. Inak tomu nie je ani tentokrát, vydáva dve skladby s vizuálmi, o ktoré sa postaral asi najlepší videomaker v našich končinách. Najlepší pracujú len s najlepšími.

dybyste rozuměli, tak se neptáte pročProč pijete tolik? Proč berete drog? (zavřenej kruh žádnej draft)Voda je řidší než krev, zumí-nero můj slang zumí-nero má řeč

Novinky nesú názov NEROZUMÍ NÁM / když jedeme v noci, pri čom ide o double music video. V prvej skladbe sa objavuje sampel zo skladby Stick talk, o ktorú sa postaral Future. Raper, ktorý inšpiruje kopy raperov (aj) v našich končinách. Yzomandias pri tom využil Futurove sample aj na skladbe Opozice, ktorá sa nachádza na albume Sbohem Roxano. O beat v prvej skladbe sa postaral Haarp, v skladbe když jedeme v noci zasa Decky. Tracky sa objavia na Yzovom očakávanom albume J. EDEN E-GEN, ktorý vychádza už vo februári.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.

Credits: Yzomandias IG


Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *