Yo dawg, počul som, že eskerap nemá články a Plutovski pomaly ale isto vyhára! Well, here I am, nastupujuci na potápajucu sa plťku more.

Nejsom fanúšikom obojstranného zápalu pľúc a kyslík mám radšej v takej tej bežnej koncentrácii, než cez hadicu v krku napojenú niekde spoza nemocničnej postele. Nedal som si ani tabletky proti parazitom, ktoré sú teraz tak v móde. Stačí že mi pomaly postupuje pleš, nie ešte aby som prišiel aj o perie. No ba.

Začipovať som sa dal ešte medzi prvými. Signál sa mi nezlepšil, perie mám stále krásne načechrané. No ale tento článok nemal byť propaganda o vakcinácií, ktorých je všade plná rit. Tento článok má byť o hovne. Tak mi to nakázal Plutovski. Lebo vraj lepšie o hovne než o ničom. A tak som tu.

80% ľudí som asi stratil tým úvodom, ale tak čo, neposerem sa.

Tým sa dostávame k dnešnej téme.

Hovno nie je veľmi ľúbozvučné slovo, no v rebríčku našich verbálnych výrazov na opis prakticky čohokoľvek ho nájdeme na vysokých miestach.

Hovno je cesta a cieľ súčasne. Hovno môže byť ako pozitívna (počul si to nové hovno?), tak negatívna vec (počul si to nové hovno?) a to dokonca bez akejkoľvek fonetickej zmeny. v niektorých prípadoch je tu však aj možnosť hovno vystupňovať (Počul si tú sračku?)
how mofo cool is that?

Hovno taktiež dokáže vyjadriť zosileny zápor (Čo robíš?Hovno.) (Máš nejaké prachy?Ani hovno.), pochybovačnosť (Ale hovno!), nemusí znamenať vlastne vôbec nič (Čo ti je?Hovno!), no v neposlednom rade je to hovno proste hovno.

Hovnová farba je taktiež obľúbená na farebnej palete náckov, čo tiež o niečom vypovedá. O čom, to už nechám na vás.

S týmito poznatkami by sme mohli brať Cyrila a Metoda ako takých prvých fekalmajstrov, pretože podľa všetkého priniesli iba hovno, a od toho si naši kreatívni Slovania odvodili prakticky všetko ostatné.

Tak len toľko. Článok o hovne, klasika eskerap, ja len verím, že sa na tomto portáli medzi ostatnými hovnami stratí. (see what I did there?)

Ak si myslíš že tento článok bol sračka a lepší by vyprodukoval aj tvoj ctený zvierač, kľudne sa nám ozvi. Poriešime.

Categories: News

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *