Pár týždňov po dropnutí albumu Robby Trouble vydáva Robin Zoot jeho deluxe edíciu. „18.8. oslaví tenhle sexy frajer svý 30. narozeniny a nadělí si k nim Robby Trouble Deluxe, na kterej jsem extrémně proud,“ píše Zooty na IG. K narodeninám gratulujeme, rovnako ako k ďalšiemu veľkému releasu.

S novým projektom prichádza aj nový videoklip, a to z dielne WE DONT CARE WE CREATE priamo v Bulharsku. Novinka nesie názov Nemusím mí všechno a slohami okrem Zoota prispeli aj Koky a hyperaktívny Nik Tendo, ktorý zažíva skvelé a produktívne obdobie. 

Deluxe edícia obsahuje  ďalšie skladby a hosťovačky od Hasana, Viktora Sheena, Yza, Bulhara, Icy L, Luca Brassi a Nox Septima remix skladby Bubliny.

„Spolu s klipem se 17.8. na našem eshopu www.milionplus.cz spustí prodej merche kterej je víc než fireee + limited 400ks podepsanejch cds Robby Trouble Deluxe. PS: všech 400ks basic verze se naposled prodalo za večer, takže doporučuju na to bejt ready – dodělávat je nikdy nebudeme,“ dodáva Zoot na jeho instagramovom profile.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001. Potom si za to kúpime cigy. Alebo navrhneme merch?


Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *