Už je to nejaký čas, čo sme ti priniesli playlist. Či už EškeRap Playlist, kde nám svoje (v tom momente) najčastejšie tracky posielajú ľudia, ktorých si vážime, respektíve ľudia, ktorí majú dobrý hudobný vkus. Taktiež sme sa dávno nepýtali vás, našich fans (haha debili!). Teraz sme to však spravili, vy ste opäť nesklamali.

Tentokrát ste vybrali 34 skladieb, ktoré majú spolu viac, ako 100 minút. Možno ti to v blížiacom sa lockdowne pomôže nezabiť sa. V novom playliste nechýbajú skladby z nového albumu Blažená Nevedomosť od Marka Damiana, dve skladby z Astralovho nového EP02, jedna Tanečná pesnička, no aj mnoho mladej krvi, na ktorú vás upozorňujeme každý deň. Rovnako tak sa môžeš tešiť aj na nového Sheena, spríjemniť si čakanie na Pil Ciho nový album, no predovšetkým si rozšíriť obzory aj od interpretov, ktorých nepoznáme ani my. Playlist Čo momentálne počúvaš? #3 počúvaj nižšie.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.

Categories: Playlist

Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *