Keďže hlavným cieľom platformy EškeRap je support mladých interpretov, pripravili sme si pre teba rubriku, kde ti priblížime tvorbu mladých raperov/producentov, s ktorými to EškeRap ťahá prakticky od úplných začiatkov. Každý koho sme oslovili dostal rovnáke otázky ako ten pred ním, rovnako tak ich dostane aj ďalší. EškeTalk #2E tentokrát s raperom, ktorého môžeš poznať pod menom Kicko.

Kto si, čo si, čomu sa venuješ?

Volám sa Christian, ale nevolá ma tak ani vlastná mama, takže Kiko úplne stačí haha. Som členom zoskupenia Exotic Wuzi a s chalanmi sa snažíme variť nejaký ten shit pre ľudské ucho. Okrem hudby sa nevenujem asi, že ničomu, lebo som ten typ človeka, ktorý pri ničom dlho nevydrží.

 

Aká je back story k tvojmu pseudonymu?

Tak to je celkom haluz story popravde. Vždy keď som ako malý hajzel rozmýšľal nad svojim pseudonymom, tak ma napadali najväčšie hovná, takže som si ho ani nevymyslel ja, ale môj bro, BigSip, ktorého pozdravujem. Keď sme sa BigSipom ešte dávnejšie snažili spolu robiť nejaké beats, tak som mu vždy pičoval, že tie beaty nekopú, že to potrebuje poriadny kick. Mňaa si BigSip tuším na Facebooku pomenoval, že Kicko, tak som si povedal, že prečo nie, to je celkom pohode.

Prečo si sa rozhodol začať s hudbou? Chcel si kurvy a love?

 Hahaha tak tomu ver. Vieš čo, ja som hrával odmalička hokej, cca 13 rokov,  čo je dosť sranda, tak už vtedy som si písal, texty do nejakých random beats, čo som našiel na YouTube, ale vždy som si hovoril že ja s mojim hlasom určite nemôžem robiť hudbu… Jedného dňa sa mi ale stalo zranenie, ktoré mi nedovolilo ďalej pokračovať v športe, tak som sa nejako začal dostávať k hudbe, ku ľuďom ktorý robia hudbu a pomaly som sa dostal až sem.

 

Aký je tvoj plán? (Máš svoj plán, na ňom zakladáš?)

 Plán nemám absolutne žiadny, som človek ktorý nikdy nič neplánuje a nikdy nejako nič extra nevymýšlam alebo tak, nechám veci plynúť a sledujem čo sa ako vyvinie. Ja si myslím že plány ťa len zbytočne domotajú, lebo keď niečo plánuješ a zrazu sa to začne náhodou dojebávať, tak už ku tomu nemáš takú motiváciu,  myslím si… 

 

Prečo by mali poslucháči, ktorí o tebe počujú prvý raz, kliknúť na tvoju tvorbu?

 Ak chcú ľudia počuť niečo nové a nechcú byť zaseknutí na troch interpretoch dokola, tak si myslím, že by si mali otvoriť náš profil Exotic Wuzi na ktorejkoľvek platforme a nechať hudbu hovoriť za seba.

Máš už skúsenosti na stejdži?

Jasné, odohral som s chalanmi už nejaký ten koncík a zhruba 6-7 rokov dozadu som sa snažil robiť aj DnB DJa, čiže aj tam som si tiež zopárkrát na stejdži poskákal.

 

Ktorý interpret je podľa podľa teba na Slovensku je momentálne najzaujímavejší?

Čo sa týka slovenskej tvorby, tak vypočujem si skoro všetko, popravde asi ani nemám nejakého obľúbeného…  Najviac si, samozrejme, idem nás hehe, ale tak medzi takú moju top momentálne radím CNSFLT Studio alebo Wena, ktorý majú podľa mňa najviac fresh sound v cz/sk.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KYYRA00 (@kicko.exoticwuzi)

 

Prečo sleduješ EškeRap?

Pretože dávate priestor mladým a menej známym interpretom a aspoň trošku ich približujete k ľuďom. To tu nerobí, že nikto, takže to extrémne cením! Big up!

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.


Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *