Po 4 mesiacoch vydáva Krekpozit novú skladbu, ktorá prichádza rovno s videoklipom. Krekpozit sa síce rapu venuje len približne 2 roky, na jeho konte však nájdeš (zatiaľ) menej skladieb ako u jeho ďalších mladých „kolegov“.  |  Krekpozit – Bubble Gum

O skladbe a tvorbe videoklipu BUBBLE GUM nám Krekpozit niečo málo napísal. „S kamošom Ice Drippym, ktorého si už možno zachytil, sme sa jedného dňa rozhodli, že si kupime letenky do Barcelony kvôli dovolenke. V tom dostal Drippy nápad, že môžme natočiť klip. A tak sme asi za 3 hodiny zbúchali track s názvom Bubble Gum. Keď sme prišli do Barcelony, tak sme si najskôr obzreli spoty a každý deň sme boli natočiť nejaké zábery. Tak vznikla táto vec,“ napísal nám Krekpozit na Instagrame. Z jeho slov si pochopil, že o videoklip sa postaral spolu s Ice Drippym, o master sa postaral už asi legendárny Komander. 

Novinku si môžeš vypočuť a pozrieť na YouTube, klasika. Dole prikladáme videoklip, lebo EškeRap je debili.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001. My za to kúpime cigarety, alebo spravíme merch.


Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *