Shimmi, big playa kopúci za ConspiracyFlat, pred niekoľkými hodinami zverejnil tracklist jeho pripravovaného projektu KIDDO TAPE. Teraz tak vieme, kto sa na projekte objaví.

Okrem Nik Tenda, o ktorom sme vďaka skladbe IDEAS vedeli sa však môžeme tešiť aj na Separa na skladbe ASAP, na skladbe DETOX sa objaví The Curly Simon spolu s Taomim a na poslednej skladbe, remixe BEZ SLOV, sa objaví Saul. Shimmi doposiaľ posledný projekt vydal ešte minulý rok. Bolo to EP Colors, na ktorom sa objavili napríklad skladby Šlapky a Traffic Jam, ktoré sú fresh dnes a budú aj o niekoľko mesiacov.

O hudby sa postarali ECM SQUAD, TVRNFLX, Matej Turcer, Milly, MAX¥M, Whois PG, Kevin Slavik,  Elkvio a samozjeme, aj sám Shimmi. O dizajn bookletu sa postaral Roman Mikláš. Keďže projekt vychádza prakticky o niekoľko hodín, môžeš si čakanie skrátiť napríklad skladbou IDEAS, o ktorej sme písali tu.

KIDDO TAPE vychádza 20.8. a ty Shimmiho budeš môcť podporiť aj tým, že si kúpiš fyzický nosič, alebo si ho aspoň uložíš na streamoch po kliknutí na tento odkaz.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.

Zdroj: IG Shimmi


Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *