Keďže hlavnou myšlienkou EškeRapu je podorovať mladých interpretov a interpretky z nášho okolia, zrejme ti neuniklo, že ti často predstavujeme práve ich. A ich tvorbu. V tejto časti rubriky, ktorá vlastne ani nie je rubrika, nám o svojom novom projekte povedal Mxtej.

“Hnev, smútok, láska a eufória zároveň.” To je Dear Diary, Som Fucked Up. Alebo mi iba zajebalo na hlavu, ale nech si to každý podá ako chce. Celá tvorba je avantgarde a každý track je jedinečný od jeho začiatku až po koniec. Hudba je pre mńa miesto, kde všetky myšlienky môžem dostať von skrz unique sound. Ani teraz to nie je výnimka, opäť sa hrám v rôznych žánroch a už v úvode sa nebojím uraziť všetkých wannabes, čo chcú byť ako ich obľúbený umelec.

Nový Mxtejov projekt Dear Diary, Som Fucked Up nájdeš na streamoch. Obsahuje 5 skladieb s minutážou nad 11 minút, bez akéhokoľvek hosťa, alebo Osťa haha. Projekt počúvaj nižšie, napríklad.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.


Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *