EškeRap je prioritne portálom, na ktorom má šancu ukázať sa každý mladý raper, či producent, no aj akákoľvek iná talentovaná osoba. Nehceme za to nič, ale zrejme sem pridáme IBAN, pretože nikdy nevieš.

Ak si myslíš, že by si dokázal nášmu tímu pomôcť akoukoľvek formou obsahu, kontaktuj nás na e-mailovej adrese info@eskerap.sk.

Nezabudni nás sledovať na sociálnych sieťach, G, toto sa o nás hovorí.

Moshpit Sicky: EškeRap sledujem hlavne skrz to, že mi to nepríde ako každý mainstream IG piča rap magazín, čo sa snaží napodobiť REFRESHER. Máte svoj štýl,svoje postupy a rozhodne sa mi dokonca zdajú lepšie, než aktuálne v REFRESHERI!

Vampire 399: EškeRap sledujem, lebo dávate šancu novým ľuďom a tým pádom ukazujete nové soundy, ku ktorým by sa obecenstco možno nikdy ani nedostalo.

Zandome: Fresh playlisty a páči sa mi, že dávate šancu mladým.

WHXISKSHIKIME: Pretože sa mi páči, že to robíte profesionálnejšie, máte dobré zameranie a mega sa mi páči, že sa zaujímate aj o viac underground mená, veľký big up.

Nykky: Pretože je to prvé médium, čo sa ma chytilo a uznalo moju hudbu, za čo som extrémne rád. EškeRap nie je vôbec nejaká komerčná pičovina a nerieši každú kokotinu typu čo mal Rytmus obuté a koľko to stálo. Presne pre to EškeRap cením a dúfam, že to takto ostane. Som rád že som mal príležitosť vyspovedať sa. Ďakujem.

Fazi: Eškerap je podľa mna jeden z mála profilov na IG, ktorý supportuje túto kultúru a snaží sa niečo pre to robiť. Veľmi cením, že dávate šancu mladým rapperom, čo je podľa mna skvelé. Celkovo podporujem každého čo niečo tvorí a na Slovensku je takýchto stránok veľmi málo čo niečo takéto robia. Takže s/o eškerap s/o mojej crew outerspace s/o každemu sledovatelovi eškerapu a s/o každému kto nás podporuje big luv pre vás.

AdamOxx:  Pretože dáva priestor mladým, ktorí sa nemajú veľmi ako predstaviť širšiemu publiku. Teda pokial ich po známosti nezazdieľaju iné podobné portály. Jednoducho EškeRap dvíha slovenský underground a za to obrovský big up.

Silence: EškeRap sledujem od úplného začiatku pretože som chcel supportnúť Plutovskeho, ktorý je velký šéfko a týmto mu chcem zaželať veľa šťastia s EškeRapom a viem, že jedného dňa to bude veľmi velké.

Pingi:  Dává prostor mladým umělcům, což mě zajímá, takže big up EškeRap!

Cynic: Je to fuckin real.

Kriso: Zajímavý obsah v tom, že ľuďom dávajú vedieť o mladých a nových interpretoch.

Marko Glows:Dozviem sa niečo nové, mám rád prehľad čo sa deje v hudobnej brandži. Čím viac portálov, tým viac informácii. 

Xapp: Cool rozhovory.

Mykagang: Na EškeRap som narazil na IG a prišlo mi to ako dosť zaujímavý nápad, projekt.