Snáď si si nemyslel, že sme na túto rubriku zabudli už po prvej časti. Nezabudli, aj keď EškeRap je debili. Tentokrát ste vybrali ešte väčší mix skladieb, pri čom ich celková dĺžka sú takmer 3 hodiny a musím uznať, prekvapili ste. EškeRap Playlist počúvaj nižšie.

Ani tentokrát v našom playliste nechýba kopa mladej krvi (Xapp, Jurus, Morningstar…) , o ktorej ťa pravidelne informujeme už dlhočízne mesiace. Nájdeš v ňom aj ostrielané mená z domácej scény, ako napríklad Martin Matys, Sergei Barracuda, Viktor Sheen, Radikal Chef, Momo, Shimmi, Bulhar, Nik Tendo a ďalší. Nechýbajú samozrejme ani playaz z Ameriky, napríklad Travis Scott, zosnulý Pop Smoke, Lil Baby, Drake, no pre raverov sa objavia aj nejaké dramáče. Enjoy!

Do tretej časti môžeš prispieť aj tentokrát, a to samozrejme na našom Instagrame, ktorý už zrejme sleduješ. Ak nie, vieš čo máš robiť.Prvú časť, do ktorej ste vybrali 40 skladieb s celkovou minutážou presahujúcou 120 minút nájdeš po kliknutí na tento odkaz.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.

EškeRap Playlist by EškeRap

Categories: Playlist

Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *