Okay, tento headline článku znie, ako by ho písal portál, ktorý stojí za úplné hovno. Vlastne. V tomto prípade sme sa trafili, lebo EškeRap je debili. Ale aspoň to robíme po svojom. Gro článku je tentokrát nový článok od raperky a speváčky, ktorá si hovorí Simon. Tá si na jej novinku s názvom V perinách zavolala jej kolegu z Česka, StandArta.

„Čo sa týka beatu, ten zbúchal Danny a so zvukom sa pohral šikovný Viliam Dráb. Téma? Tak asi by som to konkretizovala rúcajúcim sa vzťahom a skúšaní uniknúť, ale to nakoniec nejde uskutočniť, pretože tá osoba je celý môj svet,“ napísala na Simon na Instagram. Skladbu a videoklip si môžeš pozrieť a vypočuť nižšie. 

Ľudia v komentároch písali asi iba pozitívne komentáre, čo je asi dobré. Radi podporujeme mladých interpretov, to si asi už všimol každý. O to viac sme radi, keď sa nám začínajú ozývať aj ženy.

Ak nebodaj nájdeš chybu v článku, neváhaj nás kontaktovať na našom IG. Nezabudni sledovať aj ďalšie naše články. Keďže toto všetko robíme pre teba zadarmo, môžeš nám kľudne poslať peniaze sem SK53 5600 0000 0053 9052 3001.

Credits: Simon IG

Categories: News

Plutovski

Head of EškeRap

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *